יש לכם שאלות? התקשרו אלינו:  0508-480480 המייל שלנו:  [email protected]
  • עקבו אחרי גם ב:
דואלטלפון

אודות

ד"ר (Ph.D) איציק שדה - הטיפול שמאפשר לך להשתחרר מהכאב


"נפש בריאה בגוף בריא". 

זה המוטו האישי והמקצועי המלווה אותי מזה עשרות שנים. אני מאמין, כי נפשו וגופו של האדם שלובים זה בזה לאורך כל חייו. השאיפה לסייע ולקדם אותך לאיזון היא הסיבה שמניעה אותי לחתור ולפעול בכל הידע והאמצעים בכדי לאפשר לך להשתחרר מהכאב ולחזור לחיים המאוזנים שלך.

בקלניקה של ד"ר איציק שדה אתם מקבלים טיפול במגוון בעיות:

טיפולי שריר-שלד:
כאבי צוואר, שכמות וכתפיים, כאבי מרפק (טניס אלבו), כאב גב תחתון, כאבי אישיאס, כאבי ברכיים וקרסול.

טיפולים במצבים כגון: דורבן בעקב הרגל , פציאליס בפנים , כאבי מיגרנה, ורטיגו, פיברומיאלגיה.

אודות הגישה הטיפולית

הרוב הגדול של המטופלים המגיעים אליי לקליניקה סובלים מבעיה פיזית, בין אם מדובר בקושי של מערכת השלד והשרירים, במחלה כרונית, או בכל כאב פיזי אחר. לעיתים הכאבים חריפים ולעיתים כרוניים, אולם בכל מקרה, תפיסתי המקצועית היא שבבסיס הכאב הפיזי שוכנת בעיה רגשית שהפעילה את המצב הפיזי.

איבחון מקור הבעיה מתחיל בשיחה עם הפציינט. מהתשובות המתקבלות מתקבלת החלטה על סוג ומשך הטיפול המומלץ. הטיפול יכלול דיקור סיני, עיסוי סיני (טווינא) כוסות רוח, אלקטרו אקופונקטורה (מכשיר מיוחד שבאמצעותו תבצע גירוי חשמלי עדין של האזור הפגוע להחלמה מהירה) וגם טיפול בלייזר רך.

אני מאמין, כאמור, כי הטיפול הרפואי מהווה רק פן אחד של הטיפול ההוליסטי. במקביל אליו, אני מלווה את המטופלים באימון האישי (קואוצינג) בגישת ה-NLP. יחד, אנו בוחנים ומפנים זרקור אל האזורים האישיים והמקצועיים שנפגעו או נבלמו בעקבות המצב הרפואי ומציבים מטרות חדשות, ישימות ומשנות חיים. 

לשמחתי הרבה, הדרך והשיטה בהם אני פועל הוכיחו את יעילותם הרבה לאורך השנים. כפועל יוצא מכך, מאות מטופלים הצליחו לעשות שינוי של ממש בתפיסה ובחשיבה שלהם, ושינוי זה הוביל אותם לאיזון בחייהם, לדרכים חדשות, בריאות, מוצלחות ומאושרות יותר.

רקע אקדמי

ד"ר איציק שדה, הוא בעל דוקטורט (Ph.D.) ב-Chinese Medicine (רפואה סינית), אשר הוענק לו בשנת 2013 מטעם אוניברסיטת CALIFORNIA UNIVERSITY FCA  ארה"ב.

Ph.D. – Doctor of Philosophy – דוקטור לפילוסופיה – הוא תואר שניתן בכל התחומים, למעט משפטים, והוא מוענק ע"י אוניברסיטאות שונות בארץ ובעולם. זאת בשונה מ- M.D. - Medical Doctor – שהוא תואר דוקטור שניתן למסיימי לימודי הרפואה. 

הרזומה של איציק שדה כולל גם לימודי עיסוי הוליסטי, עיסוי מתקדם, פרחי באך, רפלקסולוגיה, ארומתרפיה, שיאצו, מאסטר רייקי (REIKI), טיפול באלרגיות בשיטת IPEC.

לאחר שסיים לימודי רפואה סינית במכללת רידמן בשנת 2003, וסיים התמחות מקצועית (סטאז') בת מספר חודשים בבי"ח מס' 1 בצ'נגדו-סיצ'ואן-סין, הוסמך בשנת 2004 ע"י מכללת רידמן כמומחה ברפואה סינית.

רקע אקדמי - דוקטור איציק שדה