יש לכם שאלות? התקשרו אלינו:  0508-480480 המייל שלנו:  [email protected]
  • עקבו אחרי גם ב:
דואלטלפון

כוסות רוח

כוסות רוח

כוסות רוח הן שיטת טיפול סינית בת אלפי שנים, אשר עברה ונדדה לארצות רבות עקב היותה פשוטה מחד ויעילה מאידך. לפי התפיסה ברפואה הסינית, יש להוציא את הפתוגן החיצוני (המחולל מחלות) שחדר לגוף. לכן, שיטת הטיפול בכוסות רוח יעילה למצבים של התקררות ולהרגעת כאבים אקוטיים (חריפים). 

הרעיון הניצב מאחורי השיטה, הוא שיש ליצור תת-לחץ על אזורים שונים בגוף. תת הלחץ גורם למתיחת העור ולשבירת נימי הדם הנמצאים באותו אזור. קריעת הנימים מגבירה את זרימת הדם המוגברת ומקלה על כאבים שנגרמו כתוצאה מקיבעון (סטגנציה) וחסימות.

הצמדת כוס הרוח לגוף מתבצעת באמצעות שאיבת החמצן שבכוס ע"י להבת אש או ע"י מכשיר המייצר ואקום באמצעות שאיבת האוויר מתוכה. טיפול באמצעות כוסות רוח מחייב מיומנות רבה, הן ביצירת האש והן בבחירת האזורים אליהם מוצמדות כוסות הרוח. 

אין להשתמש בכוסות רוח בזמן מחלות עור, פצעים, אזורים עם דלקת או אלרגיה, בזמן הריון, לטיפול בחולי אפילפסיה או כשחום הגוף עולה על 39 מעלות. כמו כן, הטיפול אינו מתאים לילדים ולקשישים. יש לזכור כי האזור משנה צבעו לאדום-כחול לאחר הטיפול, דבר הנובע מהתפוצצות הנימים, אך לאחר יומיים-שלושה צבע העור חוזר לקדמותו.

  • כוסות רוח

סובלים מבעיות רפואיות כגון דורבן בעקב הרגלפציאליס בפנים או כאבים באזורים שונים בגוף, וכל טיפול שניסיתם לא פתר את הבעייה?

ד"ר איציק שדה הינו מומחה לטיפול בבעיות מהסוג הנ"ל באמצעות פתרונות טיפוליים טבעיים מעולם הרפואה הסינית - צרו קשר לרטים נוספים בטל' 03-9692837